Gdynio: przegryź Śniadanie Mistrzów w tę sobotę!

fot. P. Kozłowski/Agencja Rozwoju Gdyni

 

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, trafiłeś w odpowiednim momencie. Za chwilę przyznam się do swojej największej kulinarnej miłości. Jeśli odwiedzasz mnie regularnie, być może już teraz domyślasz się, o co mi chodzi. Podpowiem: gdy mogę wstać bez budzika, jest długie, leniwe, wymyślne i pełne miłości. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze wyjścia z domu, wakacji i słońca. Co to takiego? Śniadanie! To właśnie na śniadanie chciałabym Ciebie zaprosić w najbliższą sobotę…

 
Hala Targowa w Gdyni to jedno z tych miejsc, które intrygują mnie do tego stopnia, że przebieram nóżkami, gdy tylko pomyślę sobie  o licznych stoiskach, oferujących świeże, pachnące i kolorowe produkty. Rozmowa z właścicielami, możliwość dotknięcia i spróbowania warzyw lub owoców to coś, co chciałabym przeżywać praktycznie każdego poranka. Gdybym jeszcze dołożyła do tego gotowanie na żywo, rozmowy, smakowanie i wymienianie wzajemnych sobotnich uśmiechów, byłabym spełniona w moich śniadaniowych marzeniach i ideałach.
 
Mili, właśnie nadszedł ten czas! Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że w maju odbyła się pierwsza blogerska edycja “Śniadania Mistrzów” na Miejskich Halach Targowych w Gdyni. W roli mistrzów wystąpiły blogerki: Alicja i Kalina, które przygotowały pokaz kulinarny połączony z degustacją. 
 
Po pierwszej edycji, nadszedł czas na kolejne. Już w tę sobotę, 25 czerwca, będziecie mogli przegryźć kolejne śniadaniowe propozycje przygotowane przez kulinarnych maestrów. Przyjdźcie, spróbujcie, porozmawiajcie i zaopatrzcie się w najlepszej jakości produkty od lokalnych dostawców. Ja bym szła!
 
Co? Śniadanie Mistrzów w wykonaniu blogerów kulinarnych
Gdzie? Modernistyczna Hala Łukowa , ul. Wójta Radtkego 36, Gdynia
O której? 10.30
fot. P. Kozłowski/Agencja Rozwoju Gdyni
fot. P. Kozłowski/Agencja Rozwoju Gdyni
 
fot. P. Kozłowski/Agencja Rozwoju Gdyni

 

p.s. moje weekendowe plany niestety są już ukształtowane od pewnego czasu i nie będę mogła być obecna, jednak całą sobą wspieram tę inicjatywę.  
Myślę nad kolejną edycją. Jak myślisz, moglibyśmy przegryźć razem? Daj znać, a będę! 😉


3 thoughts on “Gdynio: przegryź Śniadanie Mistrzów w tę sobotę!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *