Już teraz zaplanuj sobie wrzesień. Nadchodzi O Kuchnia!

 

Piękny sierpień trwa w najlepsze, prezentując mi niezwykłe chwile, które chociaż w niewielkim stopniu pozwalają czuć prawdziwe wakacje. Co chwilę można zobaczyć moją ucieszoną buzię za szybą auta, którym razem z M. wyjeżdżamy za miasto lub w kuchni, gdzie po całym dniu pracy zaszywam się i przegryzam pyszności z tatowego ogródka. Wiem, że muszę korzystać, bo sierpień bezkarnie ucieknie, a ja zostanę sama z oczekiwaniem na przyjście jesieni. Ratując się myślami, już teraz wiem, co pięknego wydarzy  się we wrześniu. O Kuchnia!


Słuchajcie, dzieje się i to naprawdę dużo. Trzeci weekend września zwiastuje jeden z najlepszych kulinarnych weekendów tego roku! Na Targu Węglowym odbędzie się pierwsza edycja interaktywnego Festiwalu Gotowania.

W programie organizatory (Magnetic Group) zaplanowali szereg kulinarnych atrakcji, począwszy od pokazów i warsztatów, na wspaniałych zakupowych możliwościach kończąc. Będzie okazja do kupienia ekologicznej żywności od lokalnych producentów, książek kulinarnych czy kuchennych gadżetów (i to nawet handmade – nie mogę się doczekać).

Nie zabraknie też strefy najlepszych food trucków oraz miejsca, gdzie Wasze pociechy będą mogły się pobawić, a także muzycznej oprawy, dekorującej całe wydarzenie. Ja już w duchu podskakuję z radości, ponieważ jestem przekonana, że będzie-się-działo!

Z przyjemnością wyznam też, że objęłam te wydarzenie wsparciem blogowym. Szczegóły szukajcie na bieżąco na moich kanałach!
Facebook / Instagram / Twitter

Spotkamy się na miejscu? 🙂

 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gdańska.

Co? Festiwal Gotowania O Kuchnia!
Kiedy? 19-20 września
O której? 12:00 – 20:00
Gdzie? Targ Węglowy/ Gdańsk
Jak długo? 2 dni
Za ile? Wstęp wolny

Jeśli jesteś wystawcą i chciałbyś, aby Twoje produkty przegryźli głodni Klienci: KLIK
Więcej szczegółów o samym wydarzeniu: KLIKDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *